Prekiaujame tik šviežia , iš vakaro ar ryte pagauta žuvimi. Jei parduodame šaldytą, ar atitirpintą žuvį, tai parduodame ją kaip šaldytą. Šiuo metu parduotuvėse ar prekybos centruose parduodama ,taip vadinama, atvėsinta žuvis. Norėtume pabrėžti, kad jūriniuose traluose užšaldyta greituoju šaldymu žuvis , yra pristatoma į prekybos centrus ir parduotuves, kur yra sandėliuojama šaldikliuose. Taip pat yra šaldoma ir užauginta žuvis kuomet sezono metu susidaro jos perteklius. Lėtai atšildžius tokio užšaldymo žuvį ( tiesiog padėjus ją vitrinoje iš vakaro) kitą dieną ji yra parduodama pirkėjui, kaip atvėsinta. Atvėsinta žuvis jokiu būdų nėra ŠVIEŽIA !!!  Ji yra ŠALDYTA !!!   Būtent tokiu principu mes vadovaujamės parduodami šviežią žuvį. Mūsų parduodama šviežia žuvis yra pagauta ne daugiau , kaip 12 - 14 valandų prieš ją parduodant ir atkeliauja praktiškai tiesiai iš žvejų arba žuvies augintojų. Vien dėl to mes norime, kad pastovūs klientai , vertinantys tikrajį žuvies šviežumą, ją užsakytų iš anksto.  Taip pirkėjai nusipirks tikrai šviežios, dar nepraradusios maistinių ir skoninių savybių, žuvies.

Šiuo metu planuojame prekiauti tokiomis ŠVIEŽIOMIS žuvimis:

  kaunas

Primename, kad ne visada pavyksta pagauti ar pristatyti Jūsų užsakytos žuvies, todėl prašome užsakant pateikti savo telefono numerį, kuriuo jums galėtume pranešti apie užsakymą.

               Mūsų rūkoma žuvis pasižymi tikrai netradiciniu ir išskirtiniu skoniu. Vien todėl , kad mes savo produkciją gaminame naudodami tik natūralius ir kiek galima ekologiškesnius prieskonius , bei natūralią marinavimo receptūrą. Kadangi rūkytą žuvį parduodame tik šviežiai išrūkytą pateikdami ją tiesiai iš rūkyklos, visiškai nenaudojame jokių konservantų, konservuojančių, minkštinančių, ar skonį stiprinančių priedų. Norėdami ilgai išsaugoti produkciją ir išlaikyti jos skonines savybes, kiti gamintojai vartoja leistinus konservantus ar skonio stipriklius, bei pakuoja savo produkciją įvairiose dujose, ar vakuminėse pakuotėse. Vien dėl šių priežasčių mes prekiaujame tik šviežiai rūkyta žuvimi ir išsiskiriame iš kitų prekybininkų.

Šiai dienai prekiaujame tokia rūkyta produkcija:

vilnius   kaunas

 

Idėjos ir sprendimai designed by Oskaraz